Warmia – domek nad jeziorem warty uwagi

Rentyny to niewielka wieś położona w województwie warmińsko – mazurskim. Wioska usytuowana jest w powiecie olsztyńskim, gminie Gietrzwałd. Bliskość jeziora i przyroda to największe zalety tej niewielkiej miejscowości. Domek na Mazurach to wspaniała inicjatywa na spędzenie czasu w gronie rodziny z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, ale z darami natury, jakie oferują nam Mazury. Ponadto, noclegi  prezentują wysoki standard. Domek na Warmii to najlepsza opcja naładowania baterii „po godzinach”. 

Bliskość natury i historii na wyciągnięcie ręki

Opcja wynajęcia domku w miejscowości Rentyny jest najlepszym sposobem na spędzenie urlopu, z daleka od zgiełku wielkiego miasta. Urokliwa Warmia jest obszarem bujnej i dzikiej przyrody, który, dzięki staraniom mieszkańców, został zachowany i udostępniony dla turystów. Mazury to jednakże coś więcej niż domek nad jeziorem. To przede wszystkim rozległy teren historyczny. Decydując się na domek na Warmii znajdziesz się blisko największych atrakcji regionu. Strategiczne usytuowanie gminy Gietrzwałd pozwala na zapoznanie się z: Grunwaldem, Kanałem Elbląskim oraz z zamkami gotyckimi. Mazury to niewyczerpane pokłady pozwalające na eksplorację z dala od codziennych obowiązków. Domek nad jeziorem zapewni spokój i ciszę. Warmia to nieprzeceniony region bogaty w skarby natury. 

Zaplanuj rodzinne wakacje!

Noclegi z dala od miasta to idealna inicjatywa na spędzenie rodzinnych wakacji. Na Warmii czas płynie wolnej, warto więc zaplanować naszym pociechom wakacje bez mobilnych urządzeń na łonie mazurskiej natury. Bliskość jeziora sprzyja morskim zabawom i sportom rekreacyjnym, obszerne leśne tereny pozwolą na zorganizowanie wielu gier i zabaw, które zainteresują każdego nastolatka. Ponadto, obiekt wyposażony jest w nowoczesny plac zabaw, hamaki, pozwalające na błogi relaks, rowery, łódki oraz boisko. Domek nad jeziorem posiada wysoki standard, ceniony przez stałych bywalców. Domek na Warmii to synonim odpoczynku i rekreacji. 

Noclegi we wsi Rentyny to także świetny pomysł na zabranie ze sobą rodziców, bądź dziadków. Teren sprzyja pieszym wędrówkom i ćwiczeniom na świeżym powietrzu. Domek nad jeziorem Warmia pomieści całą rodzinę. 

Warmia domek nad jeziorem przeznaczony jest nawet na 8 osób. Ponadto, oferowane są trzy rodzaje apartamentów, wszystkie są zadbane i gustownie urządzone:

– apartament Brzozowy  – domek na mazurach oferujący swojskie klimaty. 

– apartament Sosnowy –  domek na mazurach urządzony nowocześnie i wygodnie.

– apartament Dębowy –  domek na mazurach, w którym widoczny jest powiew historii. 

Każdy domek nad jeziorem oferuje drewno do kominka, meble ogrodowe oraz grill. Gietrzwałd to gmina bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Domek na Warmii oferuje nowoczesny design w atrakcyjnej cenie. 

Podsumowanie – domek nad jeziorem Warmia 

Rentyny są miejscowością ustronną, jednakże cała gmina Gietrzwałd ma w swojej ofercie multum rozrywek. Domek nad Jeziorem jest spokojnym miejscem a, oferowane atrakcyjne noclegi niczym nie odbiegają od standardów hotelowych. Poznaj Mazury o jakich dotąd nie miałeś pojęcia.Domek nad jeziorem Warmia zapewni niezliczone atrakcje i odpoczynek.